UWAGA! Dołącz do nowej grupy Czechowice-Dziedzice - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spektakl „Mleko w tubce” o dzieciństwie w latach 90 w Czechowicach-Dziedzicach


Już wkrótce mieszkańcy Czechowic-Dziedzic będą mieli okazję zobaczyć niezwykle interesujący spektakl pt. „Mleko w tubce”, który przeniesie ich do lat 90. XX wieku. To czas transformacji, pełen wyzwań, które miały znaczący wpływ na pokolenie dorastające w tym okresie. Przywołane w spektaklu wspomnienia skupiają się na osobistych historiach bohaterów, którzy zmagali się z rzeczywistością swojego dzieciństwa. Premiera spektaklu zaplanowana jest na 27 października 2023 roku w Kolektywnej Instytucji Kultury Prześwit.

„Mleko w tubce” to opowieść, która porusza kwestie związane z dorastaniem i odkrywaniem indywidualności w czasach wielkich zmian. Twórcy w ciekawy sposób zestawiają skrajne emocje: zachłyśnięcie się zachodem oraz bezradność wobec nadarzających się możliwości. Spektakl jest rodzajem autobiograficznego dokumentu, który w formie ekspozycji bada wpływ lat 90. na życie młodzieży, pokazując, jak różne były perspektywy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W przedstawieniu bierze udział zespół utalentowanych aktorów, w tym Izabela Zachowicz, Marek Zimakiewicz i Malwina Czekaj. Reżyserką spektaklu jest Agata Biziuk-Brajczewska, a scenografia została przygotowana przez Maksima Maccha. Całość uzupełnia muzyka Grzegorza Rdzaka oraz choreografia Krystyny Lamy Szydłowskiej. Bilety na to wydarzenie, w cenie 35 zł oraz 25 zł, są dostępne w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury, w kasie Kina Świt oraz online, co stwarza wygodne możliwości zakupu dla wszystkich zainteresowanych.

Źródło: Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach


Oceń: Spektakl „Mleko w tubce” o dzieciństwie w latach 90 w Czechowicach-Dziedzicach

Średnia ocena:4.66 Liczba ocen:24


Zobacz Także